, , , ,

Auto Myjnia w Focus Mall

Adres: Jagiellońska 39/47
85-097 Bydgoszcz

Telefon: 663 654 924
E-mail: bydgoszcz@ecoone-polska.pl
Strona internetowa: http://www.ecoone-polska.pl/

Czystość i ochrona

Dziura ozonowa była niegdyś tematem równie popularnym, co obecnie globalne ocieplenie. Powszechna stała się wówczas wiedza na temat ogromnego znaczenia ozonu dla życia na naszej planecie. Jego warstwa chroni nas przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ozon może także chronić nasze samochody – Auto Myjnia w Focus Mall przy użyciu ozonu walczy z grzybami, chętnie lęgnącymi się we wnętrzach pojazdów.

Auto Myjnia w Focus Mall należy do sieci EcoOne, stosującej nowoczesną i w pełni ekologiczną technologię mycia samochodów. Dzięki czyszczeniu preparatem EcoOne lakier samochodu zyskuje połysk, nie imają się go kurz i brud. Preparat zapewnia mu także ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Bez obaw można więc wyjechać z garażu w słoneczny dzień – samochód nie ucierpi nawet od najbardziej palących promieni słońca.

Istnieje jeszcze wyższy poziom ochrony karoserii – dodatkowe woskowanie. Pracownicy Auto Myjni woskują pojazdy klientów ręcznie, stosując do tego wosk Carnauba. Jest to doskonałe zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak sól, którą zimą posypywane są polskie drogi. AutoMyjnia dba także o takie detale, jak czernienie opon i zewnętrznych elementów plastikowych i polerowanie elementów chromowanych.

Tak jak w przypadku ludzi, liczy się również wnętrze. Auto Myjnia specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji i czyszczeniu skórzanych tapicerek, a stosowana w niej ozonowa metoda czyszczenia klimatyzacji daje gwarancję ochrony przed szkodliwymi grzybami. Dzięki ozonowi możliwe jest także usunięcie wszelkich niemiłych zapachów z wnętrza auta.

Dzięki zlokalizowaniu myjni na terenie centrum handlowego (parking P2, obok parkingu strzeżonego) klienci mają możliwość oddania samochodu specjalistom od czystości i odebrania odświeżonego auta po spokojnym zrobieniu zakupów.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zostaw odpowiedź

Podobne lokalizacje: