, , , ,

La Beaute Clinique

Adres: Cicha 5 (Tamka) lok. 5
00-353 Warszawa

Telefon: (22) 828 02 93
Strona internetowa: http://www.labc.pl/

Sposoby zapłaty Możliwość płatności kartą

Wszędzie pięknie

Wybierając się do przypadkowej kosmetyczki nigdy nie wiesz, czy wyjdziesz upiększona, czy wściekła. Zaczynasz marzyć o standaryzacji usług i pewności, że zostaniesz obsłużona tak, jak powinnaś – jak gwiazda filmowa. Na szczęście jest sieć salonów La Beaute Clinique, z gwarancją jakości sprzętu i obsługi na prawdziwie europejskim poziomie.

Jednostka nadrzędna La Beaute mieści się w Londynie, w Polsce gabinety funkcjonują w pięciu miastach, a lada chwila zostanie otwarty szósty. Każdy z tych punktów oferuje najwyższy poziom dbałości o urodę, zarówno w zakresie medycyny estetycznej bez skalpela, kosmetologii, jak i wyszczuplania. Można tu nawet wybielić zęby, zrobić makijaż permanentny czy skorzystać z porad dietetycznych. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem dermokosmetyków i leków polecanych przez dermatologów. Ponadto La Beaute jest autoryzowanym punktem sprzedaży kosmetyków profesjonalnych marek, jak Mȗrier Paris czy Le Masque Paris.

Wchodząc do dowolnego gabinetu sieci zauważysz dominującą w wystroju biel, sterylną czystość i komfort najwyższych lotów. Od razu poczujesz się jak Patrycja Kazadi, która korzystała z usług La Beaute w ramach akcji „Aktywna w wielkim mieście” prowadzonej przez miesięcznik Shape, gdzie LaBC było jednym z patronów.

La Beaute Clinique dba o klientów nie tylko podczas wykonywania upiększających zabiegów. Na stronie internetowej kliniki można znaleźć dział sugestii, gdzie każdy gość może wpisać swoje propozycje poprawy jakości usług. Prócz tego każdy stały klient otrzymuje złotą kartę rabatową uprawniającą do 25% zniżki, a dodatkowo są także oferty specjalne i promocje. Informacje o nowościach i opisy zabiegów można znaleźć także na Facebooku, gdzie LaBC działa aktywnie już od dłuższego czasu.

Najwięcej o zabiegach mówią jednak opinie samych klientów. Oto jedna z nich: „Wnętrze jest bardzo ładne i nowoczesne, personel bardzo grzeczny i uprzejmy. Zabiegi są wykonywane z ogromną starannością i troską o wygodę i bezpieczeństwo klienta. Dodatkowo personel chętnie odpowiada na pytania, a także sam daje dużo przydatnych rad dotyczących pielęgnacji. Ponadto, salon proponuje wiele ciekawych promocji, które zachęcają do skorzystania z oferty. W La Beaute można płacić kartą. Recepcjonistka stara się zawsze tak dopasować terminy wizyt, by były jak najbardziej dogodne dla klienta. Polecam.” Katarzyna, Jakoscobslugi.pl

Salony La Beaute Clinique:

London: 16 Brodway Stratford City London E15 4QS UK
Warszawa: Cicha 5 (Tamka) lok. 5, 00-353, tel. 22 828 02 93
Poznań: Kłońska 3, 61-302, tel. 61 651 00 07
Kraków: Królowej Jadwigi 103, 30-209, tel. 12 425 25 26
Wrocław: św. Mikołaja 81, 50-126, tel. 71 348 77 77
Łódź: Piotrkowska 69, 90-422, tel. 42 630 50
Gdańsk: wkrótce otwarcie

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zostaw odpowiedź

Podobne lokalizacje: